Her finner du direkte mailadresse til alle våre ansatte.

Ønsker du kontakt pr telefon, ring avdelingskontorene. Rødberg: 3274 1430  Kongsberg : 3272 0320

Åpningstider: mandag til fredag  Rødberg: kl 8.00 - 16.00 (15.5 til 31.8 kl stenger 15.00) Kongsberg kl  8.00 - 15.00

Rødberg kontoret

Berit-Marie Sønsterud

Vår superkreative hjerne på kontoret

Mail: beritmar20@hotmail.com

Per Wærp

Daglig leder/Autorisert regnskapsfører

Direkte nr: 915 89 648

Mail: per@waerp-regnskap.no

Lena Merethe Jensen

Resepsjon 

Direkte nr: 930 74 854

Mail: lena-merethe@waerp-regnskap.no

Hilde Ro

Direkte nr: 469 28 788

Mail: hilde-r@waerp-regnskap.no

Grete Solberg

 Direkte nr: 930 74 758

Mail: grete@waerp-regnskap.no

Per-Herbjørn Sønsterud Wærp

Mail: per-herbjorn@waerp-regnskap.no

Sølvi Toppen Larsen

Direkte nr: 456 16 457

Mail: solvi@waerp-regnskap.no

Kongsberg kontoret

Cristina Vesa

Autorisert regnskapsfører

Direkte nr: 930 74 737

Mail: cristina@waerp-regnskap.no

 

Ingjerd Nysether

Direkte nr: 930 74 762

Mail: ingjerd@waerp-regnskap.no

Liv Birgit Sønstebø Hegard

Direkte nr: 930 74 637

                                         Mail: livbirgit@waerp-regnskap.no